четверг, 17 января 2013 г.

«1С-СофтКлаб» видасть екшен-аркаду Ace Combat: Assault Horizon


«1С-СофтКлаб» видасть екшен-аркаду Ace Combat: Assault Horizon


Компанія «1С-СофтКлаб» уклала договір з Namco Bandai на випуск в Росії ПК-версії авіасимулятора Ace Combat: Assault Horizon.
Ace Combat: Assault Horizon

На чиї голови звалиться весь цей металобрухт, нас вже не цікавить.


Перенесенням на ПК займається студія Project Aces, яка відповідала і за оригінальний проект, який, нагадаємо, з'явився на PS3 і Xbox 360 в жовтні 2011-го. Вітчизняний реліз відбудеться одночасно з світовим, 25 січня. «У Росії гра надійде в продаж у звичайній упаковці і буде супроводжуватися субтитрами російською мовою», - додають співробітники «1С-СофтКлаб».

Звичайно, видавці злегка перебільшують: ніякий це не симулятор, а банальна екшен-аркада з літаками. Те, що відбувається на екрані, не має нічого спільного з аеродинамікою або реальної тактикою ведення повітряного бою. Зате всі дуже видовищно, швидко, голосно. Зовсім скоро, в кінці 2015 - початку 2016 року, світ зіткнеться з новою терористичною загрозою. Якась військова організація, яка ховається за абревіатурою SRN, господарює на Близькому Сході, на сході Африки і в інших «гарячих точках». Група повітряних асів повинна розібратися з негідниками.

Трейлер гри Ace Combat: Assault Horizon:


Комментариев нет:

Отправить комментарий