вторник, 22 января 2013 г.

25 січня в PlanetSide 2 виявлять кращу імперію


25 січня в PlanetSide 2 виявлять кращу імперію

PlanetSide 2

Sony Online розкрила подробиці івенту Ultimate Empire Showdown, який пройде 25 січня в PlanetSide 2. У Лос-Анджелесі зустрінуться найсильніші гравці цього онлайн-шутера (серед них, наприклад, представники Azure Twilight), які битимуться за честь однієї з трьох імперій. Івент в реальному часі транслюватиметься на TwitchTV, а на глядачів чекає незабутнє шоу.

Представники Sony вже пообіцяли, що одним лише змаганням справа не обмежиться - буде відразу кілька важливих анонсів, пов'язаних з PlanetSide 2. Згадуючи більш ранні новини, можна припустити, що саме на Ultimate Empire Showdown буде оприлюднений піврічний план з розвитку гри, який Sony обіцяла опублікувати до кінця січня.

PlanetSide 2 - фантастичний онлайн-шутер, в якому три фракції б'ються за вплив відразу на декількох континентах. Гра відрізняється дуже масштабними битвами (кількість бійців на полі бою може перевищувати тисячу), можливістю використовувати наземну та повітряну техніку, а також дуже багатим арсеналом зброї. Дізнатися більше про гру можна з нашої рецензії.

Комментариев нет:

Отправить комментарий