вторник, 22 января 2013 г.

ArcheAge вийде в Росії


ArcheAge вийде в Росії

ArcheAge

Mail.Ru Games локалізує і видасть в Росії новітній корейський онлайн-хіт ArcheAge. Причому російську локалізацію планується випустити навіть раніше, ніж гра вийде в Європі і США (в самій Кореї реліз відбувся 16 січня).

ArcheAge - одна з найбільш очікуваних багатокористувацьких ігор останніх років, над якою працював весь цвіт корейської MMO-індустрії, в тому числі легендарний Джейк Сонг, творець серії Lineage. Розробники постаралися зібрати в одному проекті все найкраще, що коли-небудь було придумано в жанрі, отримавши в підсумку гру просто титанічних масштабів.

Основне правило ArcheAge - дати гравцеві максимум свободи. Дія відбувається у величезному фентезійному світі, де кожен має право займатися всім, чим заманеться: виконувати завдання і ходити в підземелля, стати кращим ремісником, борознити морські простори на бойовому кораблі або взяти участь у війнах гільдій, які борються за контроль над територіями. А можна просто податися в злодії-рецидивісти, відсидіти у місцевій в'язниці і приєднатися до фракції піратів.

За графіку в ArcheAge відповідає CryEngine 3, що робить гру найкрасивішою з існуючих ММО. Мир повністю «бесшовен», без поділу на локації, а в графічному стилі вдало поєднуються елементи фентезійного середньовіччя і стімпанк.

Подробиці російського релізу ArcheAge поки тримаються в секреті. Так що стежте за новинами на «Іграх@Mail.Ru» і на офіційному сайті проекту - ми обов'язково будемо тримати вас у курсі! А прямо зараз можна помилуватися на фотографії з церемонії офіційного російського анонса проекту, які практично в режимі реального часу завантажуються в групу гри «Вконтакте».

До речі, редакція нашого сайту, героїчно подолавши мовний бар'єр, всі останні дні провела в корейській версії ArcheAge - з враженнями від незабутньої подорожі ви можете ознайомитися в цій статті. Крім того, ми перерахували Десять речей, через яких варто чекати ArcheAge.

Комментариев нет:

Отправить комментарий