среда, 23 января 2013 г.

Творці Blizzard All-Stars не можуть вирішити, як заробляти на грі


Творці Blizzard All-Stars не можуть вирішити, як заробляти на грі

Blizzard All-Stars

Сайт Eurogamer опублікував інтерв'ю з керівником розробки StarCraft 2 Крісом Сігаті, який розповів про статус проекту Blizzard All-Stars. За словами Кріса, роботи над цією грою ведуться активно, а основною причиною затримки є бажання Blizzard витратити більше часу на експерименти з моделлю поширення. StarCraft 2 є стандартною «коробкової» грою, а ось в Blizzard All-Stars розробник планує використовувати умовно безкоштовну модель розповсюдження з ігровим магазином за готівку. Ймовірно, в Blizzard хочуть максимально «відполірувати» нову для компанії бізнес-модель.

Нагадаємо, що жанр MOBA народився в чому завдяки Blizzard - саме в Warcraft 3 була випущена аматорська карта Defense of the Ancients (DotA), швидко завоювала величезну популярність. У жанрі MOBA стали виходити дуже успішні комерційні проекти на кшталт League of Legends, а творець DotA влаштувався в Valve, де трудиться над Dota 2 (проект знаходиться у стадії закритого тестування, в якому, втім, бере участь кілька мільйонів чоловік). Blizzard також почала розробку власної гри в даному жанрі, яка спочатку носила назву Blizzard DOTA, але після розгляду з Valve була перейменована в Blizzard All-Stars.

Blizzard All-Stars буде грунтуватися на движку StarCraft 2, а гравцям у ній належить управляти героями з трьох основних всесвітів компанії - Warcraft, Diablo і StarCraft.

Комментариев нет:

Отправить комментарий