понедельник, 21 января 2013 г.

Директор Blizzard заступився за творця Diablo 3


Директор Blizzard заступився за творця Diablo 3

Директор Blizzard

Виконавчий директор Blizzard Роб Прадо прокоментував ситуацію з відходом Джея Вілсона з поста директора Diablo 3. Роб вважає Джея видатним гейм-дизайнером, який зміг привнести в Diablo 3 багато нових успішних ідей. При цьому Роба дуже засмутили висловлювання деяких фанатів гри, які вже встигли звинуватити колишнього директора у всіх невдачах проекту. Він зазначив, що Джей Уїлсон залишається працювати у складі Blizzard, де його чекає видатна кар'єра.

До речі, сам Джей Уїлсон вже підтвердив ці слова - в його особистому Twitter з'явилося повідомлення про те, що тепер він працює в Blizzard в якості директора не анонсованого проекту (раніше вже було відомо, що Джей залишається в Blizzard, але без уточнення його новій ролі в компанії). Ніяких подробиць про проект, зрозуміло, немає, але можна припустити, що Джей або очолив команду нової MMO Project Titan (незважаючи на численні чутки, офіційного анонса цієї гри поки не було), або трудиться над абсолютно новим проектом, на який переключилася частина співробітників Blizzard , що звільнилися після випуску Diablo 3.

Ну а для Diablo 3 в Blizzard вже підшукують нового директора - відповідна вакансія з'явилася на сайті компанії. Вимоги до кандидата достатньо високі, що, в принципі, нормально для такої посади: величезний досвід роботи над AAA-проектами, видатні особисті якості, а також любов до серії Diablo 3 і всіх ігор Blizzard.

Комментариев нет:

Отправить комментарий