понедельник, 28 января 2013 г.

У Китаї можуть дозволити продаж консолей


У Китаї можуть дозволити продаж консолей

У Китаї можуть дозволити продаж консолей
У Китаї хочуть скасувати заборону на ввезення і продаж ігрових консолей, який діє протягом 13 років. Анонімні джерела в китайському міністерстві культури повідомляють, що закон можуть переглянути найближчим часом - різні міністерства Китаю, що брали скандальний законопроект, вже ведуть переговори з цього приводу. Втім, радіти китайцям поки рано, адже офіційне рішення ще не прийнято.

Нагадаємо, що ігрові консолі в Китаї формально заборонили в 2000 році, пояснивши це їх негативним впливом на підростаюче покоління. Можливо, саме заборона консолей вплинув на стрімкий розвиток MMOG в країні. Втім, в Піднебесній можна купити PlayStation 3 або Xbox 360 - в Китаї добре розвинений нелегальний ринок ігрових консолей. Можливо, тепер уряд вирішив взяти під контроль торгівлю приставками.

Виробники консолей вже позитивно відреагували на ці чутки. Наприклад, один з високопоставлених співробітників Sony відзначив, що компанія високо оцінює перспективи китайського ринку і завжди готова до співпраці з урядом країни.

Комментариев нет:

Отправить комментарий