пятница, 25 января 2013 г.

У Cross Fire стартував новий сезон відкритого турніру


У Cross Fire стартував новий сезон відкритого турніру

Cross Fire
В онлайн-шутере Cross Fire 2 та 3 лютого пройдуть ігри відкритого турніру, з яких в грі почнеться черговий киберспортівних сезон. Відкриті турніри Cross Fire - спеціальний формат для команд-новачків, які тільки вирішили заявити про себе. Тут у них буде можливість битися з гідними суперниками, а також поборотися за чудові призи від компанії AMD.

Прийом заявок на участь ведеться на сайті Cross Fire, з правилами змагань можна ознайомитися там же. У турнірі візьме участь 512 команд, які першими оформлять заявку. Кожен учасник команди, що зайняла перше місце, отримає 3000 кредитів, відеокарту AMD Radeon HD 7870 і комплект сувенірів Cross Fire. За друге місце покладається 2000 кредитів і відеокарта AMD Radeon HD 7770 (на кожного). Нарешті, гравцям команди, що зайняла третє місце, подарують по тисячі кредитів. З докладним описом призів можна ознайомитися тут.

Cross Fire - багатокористувацький командний шутер, що оповідає про протистояння найманців з організації Global Risk і терористів з угруповання Black List. Гра завоювала популярність по всьому світу, а в 2012 році стала основною екшен-дисципліною World Cyber ​​Games.

Комментариев нет:

Отправить комментарий