воскресенье, 27 января 2013 г.

Почався внутрішній тест комерційної версії DayZ


Почався внутрішній тест комерційної версії DayZ

DayZ
В офіційному блозі комерційної версії DayZ опублікований детальний розповідь про поточний стан розробки гри. Найважливіша новина - проект нарешті вступив у стадію внутрішнього тестування. При цьому розробники стали набагато обережніше говорити про терміни релізу - якщо ще зовсім недавно називався кінець 2012 року (який, між іншим, вже пройшов), то тепер проект явно перейшов у стадію «коли буде готово».

Відзначимо, що затримка пов'язана з величезною купою нововведень, які з'являться в комерційній версії DayZ. Наприклад, розробники серйозно зайнялися графікою - в основі гри все ще лежить ArmA 2, але використовуються і багато технології ArmA 3. Світ гри стане набагато детальніше, в ньому з'являться нові локації, а старі будуть серйозно перероблені. Крім того, з'являться нові можливості по кастомізації персонажів. І ще одна важлива новинка - різноманітні поліпшення для зброї, яких в комерційній версії стане набагато більше.

Серйозним змінам піддасться і мережевий движок. Розробники будуть використовувати технології Steam з пошуку серверів. Крім того, серйозна увага приділяється і боротьбі з любителями грати нечесно, використовуючи різноманітні чіти.

Нагадаємо, що перша версія DayZ з'явилася навесні минулого року. Це був безкоштовний багатокористувацький аддон до ArmA 2, в якому гравцям пропонувалося виживати в світі, що пережив зомбі-апокаліпсис. DayZ відрізняє особлива атмосфера. Ну а популярність цього аддона виявилася настільки висока, що розробники ArmA 2 - Bohemia Interactive - вирішили профінансувати створення комерційної версії гри.

Комментариев нет:

Отправить комментарий