вторник, 22 января 2013 г.

Почалися попередні продажі Defiance


Почалися попередні продажі Defiance

Defiance

Компанія Trion Worlds повідомила про початок попередніх продажів багатокористувацького екшену Defiance, реліз якого намічений на квітень цього року. Усього доступно п'ять видань: два цифрових (тільки для PC-версії гри) і три коробкових (для PC, Xbox 360 і PS3). Ціна варіюється від $ 59.99 до $ 149.99, причому всі покупці отримають гарантований доступ в бету гри, триденний бонус до одержуваному досвіду, унікальна зброя і костюм, а також особливе звання. У більш дорогі видання також увійдуть різні сувеніри та ігрові бонуси.

До речі, завдяки опису видань гри стала ясна остаточна модель розповсюдження Defiance. Гра не буде вимагати щомісячної підписки - купивши клієнт, ви можете грати скільки влізе. А ось за великі доповнення доведеться платити - принаймні, до складу найдорожчою коробкової версії Ultimate включений DLC Season Pass, який гарантує доступ до завантажуваних доповнень протягом деякого терміну.

Defiance - новий амбітний онлайн-шутер від Trion Worlds, авторів Rift. Події гри будуть тісно переплетені з однойменною телешоу, а на одному сервері разом гратимуть користувачі PC, PS3 і Xbox 360. Вихід гри намічений на квітень 2013 року.

Комментариев нет:

Отправить комментарий