среда, 16 января 2013 г.

Компанія Disney створює конкурента серії Skylanders


Компанія Disney створює конкурента серії Skylanders


Можливо, ви чули про серію платформер Skylanders компанії Activision. Цей незвичайний проект дозволяє грі взаємодіяти зі звичайними іграшками. Так от, Disney готує власний конкурентний відповідь.


Ігрові фігурки і фішки (фото Disney).


Оголошено про розробку гри Disney Infinity. Проект доручений студії Avalanche Software, видавцем є підрозділ Disney Interactive Studios. Гра описується як амбіційна «інтерактивна ігрова платформа». Розробка ведеться тільки для консолей (Wii, Xbox 360, Wii U, PlayStation 3 і Nintendo 3DS). Реліз заплановано на червень, точну дату обіцяють назвати «трохи пізніше».

Суть в чому та ж, що і у Skylanders. Користувачів чекають набори фігурок, в які вбудовані чіпи з описом персонажа. За допомогою спеціального пристрою ви зможете переносити інформацію про героїв всередину гри. Втім, Disney вирішила піти далі: кожен персонаж «прив'язаний» до свого тематичним світу Play Set. Ці тематичні пісочниці можна буде комбінувати.Так вони будуть виглядати в грі.


Крім фігурок персонажів, будуть випускатися окремі фішки, що зберігають інформацію про здібностях і уміннях. Спорядження також буде прив'язане до певних фішкам. На початковому етапі планується випуск 20 фігурок, що відносяться до трьох всесвітах: Monsters University, The Incredibles і Pirates of the Caribbean. З часом з'являться додаткові фігурки і фішки. У стартовому комплекті ви знайдете гру, спеціальний постамент, який зчитує інформацію про героїв, а також набір фішок.

Трейлер гри Disney Infinity:


Комментариев нет:

Отправить комментарий