вторник, 29 января 2013 г.

У DUST 514 зареєстрували понад 600 тис. акаунтів за два дні


У DUST 514 зареєстрували понад 600 тис. акаунтів за два дні

ортал EVEnews24 з посиланням на CCP Forzee повідомляє, що за перші два дні відкритого тестування онлайн-шутера DUST 514 було зареєстровано більше 600 тис. акаунтів. У CCP Games тим часом трудяться над поліпшенням ігрового балансу - наприклад, сьогодні стало відомо про наміри ввести максимальний ліміт очок досвіду, одержуваних на тиждень, щоб активні гравці не дуже сильно відволікалися від своїх більш зайнятих товаришів.

Крім того, шанувальники гри вже чекають подробиць про появу в DUST 514 PvE-режиму. На нього натякають кадри з релізной трейлера гри, на яких видно Rogue Drones - керовані комп'ютером роботи. Відомо, що ще в процесі розробки проскакували чутки про PvE-режимі, проте офіційних подробиць поки не надходило.

Нагадаємо, що відкрите тестування DUST 514 стартувало 22 січня. У цьому ексклюзивному для PlayStation 3 шутере гравці зможуть спробувати себе в ролі десантників-найманців, захоплюючих для корпорацій з EVE Online планети. При цьому бої організовані у форматі футуристичного командного шутера з використанням наземної та повітряної техніки, а також космічними ударами, які завдають пілоти EVE Online, що підтримують своїх бійців. В наявності фірмова для CCP система прокачування, в якій персонаж набирає досвід навіть тоді, коли гравець знаходиться в оффлайн, а також наворочені методи екіпіровки.

Комментариев нет:

Отправить комментарий