вторник, 22 января 2013 г.

Почалося відкрите бета-тестування DUST 514


Почалося відкрите бета-тестування DUST 514

DUST 514

CCP Games повідомили про початок відкритого тестування ексклюзивного для PlayStation 3 багатокористувацького екшену DUST 514. Згідно Твіттеру гри, проект вже запущений в Азії, а в найближчі години стане доступний гравцям з інших регіонів. Гра буде поширюватися по умовно безкоштовної моделі.

Відзначимо, що 10 січня в закритій беті проекту був проведений останній «Вайп» - так що тестери гри, а також володарі комплектів попереднього доступу, змогли почати грати повноцінно трішки раніше. Крім того, всесвіт DUST 514 була об'єднана із всесвітом MMO EVE Online, після чого заробила основна фішка проекту - можливість спільних дій гравців цих двох ігор.

У DUST 514 гравці зможуть спробувати себе в ролі десантників-найманців, захоплюючих для корпорацій з EVE Online планети. При цьому бої організовані у форматі футуристичного командного шутера з використанням наземної та повітряної техніки, а також космічними ударами, які завдають пілоти EVE Online, що підтримують своїх бійців. В наявності фірмова для CCP система прокачування, в якій персонаж набирає досвід навіть тоді, коли гравець знаходиться в оффлайн, а також наворочена система екіпіровки.

Комментариев нет:

Отправить комментарий