четверг, 24 января 2013 г.

Креативний директор The Elder Scrolls Online розповів про Крафт і прокачуванні


Креативний директор The Elder Scrolls Online розповів про Крафт і прокачуванні

The Elder Scrolls Online
На порталі MMORPG.com опубліковано інтерв'ю з креативним директором The Elder Scrolls Online Полом Сейдж, який розповів про Крафт і прокачуванні в грі, а також поділився новими подробицями про бета-тестуванні гри, прийом заявок на участь в якому почався вчора. За словами Пола, за лічені години вони отримали тисячі анкет від фанатів. Він підтвердив, що перший етап тестування стартує вже зовсім скоро, проте до нього залучать дуже невелике число тестерів.

Розповів Пол і про прокачування в грі. За його словами, шлях до п'ятдесятого рівня - це лише третина системи розвитку героя в The Elder Scrolls Online. Досягши максимального рівня, гравці продовжать удосконалювати свого персонажа, відкриваючи доступ до все новим навичкам, і роблячи його більш універсальним.

Важливу роль в The Elder Scrolls Online гратимуть і ремесла. Пол зазначив, що на відміну від багатьох інших ігор, за допомогою ремесел можна буде створювати настільки ж якісні предмети, як і ті, що видобуваються в підземеллях або даються в нагороду за виконання завдань.

Нарешті, ще одна цікава особливість - гравці в The Elder Scrolls Online зможуть складатися відразу в декількох гільдіях (така фішка вже присутня, наприклад, в Guild Wars 2). Але поки що Пол не розкрив жодних подробиць щодо цієї функції.

Нагадаємо, що The Elder Scrolls Online була анонсована в травні 2012 року. Дія гри розвернеться за тисячу років до подій Skyrim. Нас чекає відкритий світ, три великих фракції, незвичайна бойова система і, зрозуміло, впізнавана стилістика The Elder Scrolls.

Комментариев нет:

Отправить комментарий