вторник, 29 января 2013 г.

Творці Epic Mickey можуть залишитися без роботи


Творці Epic Mickey можуть залишитися без роботи

Epic Mickey
Вчора офіційний мікроблог компанії Roberts Space Industries поширив інформацію про швидке закриття студії Junction Point. Правда, вже через кілька годин повідомлення видалили. Трохи пізніше ситуація прояснилася - новина про закриття Junction Point виявилася переказом слуху, опублікованого на сайті My Nintendo.

Проте чутки про проблеми Junction Point виникають не на порожньому місці. Так, Джордж Бруссард (George Broussard) з 3D Realms справедливо вважає, що ситуація, коли розробників відправляють у двомісячний відпустку відразу після релізу гри, виглядає дуже тривожно. Відзначимо, що саме Бруссард багаторазово перший публікував інформацію про прийдешні звільнення і закриття багатьох студій. Можливо, не помиляється він і на цей раз.

Студія Junction Point була заснована дизайнером Уорреном Спектором (Warren Spector) в 2005 році, а пару років тому перспективну команду купила Disney. Проте співпраця не заладилося - перша гра Спектора на новому місці, Epic Mickey, була сміливим експериментом, а от від сиквела вже чекали комерційного успіху, однак Epic Mickey 2 з тріском провалилася. Можливо, ця обставина дійсно вплинуло на долю Junction Point.

Комментариев нет:

Отправить комментарий