пятница, 18 января 2013 г.

У EVE Online з'являться дуелі


У EVE Online з'являться дуелі

У EVE Online з'являться дуелі

CCP Games повідомила про намір додати в MMORPG EVE Online повноцінну систему дуелей. Вона діятиме в секторах з високою і низькою безпекою - раніше в цих зонах (особливо в секторах з високою безпекою) конфлікти між гравцями були дуже утруднені. За словами CCP Games, дуелі не будуть працювати в секторах з нульовою безпекою - там гравці можуть нападати один на одного «просто так».

Щоб почати дуель, потрібно відправити запит іншому гравцеві, який повинен його підтвердити протягом 30 секунд. Далі у вас є п'ять хвилин на бій - причому сутичка буде відбуватися в звичайному космосі, на очах у всіх гравців, які отримають повідомлення, що дуель ведеться за правилами. До речі, що пролітають повз гравці зможуть втрутитися в бій, але тоді на них, на відміну від дуелянтів, будуть поширюватися стандартні правила безпеки сектора.

CCP Games відзначають, що система дуелей дозволяє організовувати навіть бої в форматі «три на три» - треба лише швидко розіслати запрошення. У майбутньому організація подібних групових боїв стане ще простішою.

Система дуелей увійде до складу чергового оновлення гри, випуск якого намічений на 12 лютого.

Комментариев нет:

Отправить комментарий