пятница, 25 января 2013 г.

EverQuest Next буде показана вже в цьому році


EverQuest Next буде показана вже в цьому році

EverQuest Next
В інтерв'ю сайту Gamasutra президент Sony Online Джон Смідлі натякнув, що MMORPG EverQuest Next може вийти вже в цьому році. «Гравці зможуть спробувати релізной версію EverQuest Next в цьому році. І не маю на увазі бету »- сказав Джон.

Втім, кілька незрозуміло, що президент Sony Online розуміє під «релізной версією». Трохи раніше вже з'явилися чутки, що працездатна EverQuest Next буде продемонстрована на SOE Live (зазвичай захід проходить восени). Можливо, Джон говорив саме про цю короткою демонстрації, а також про те, що бету варто чекати лише в 2014 році. З іншого боку, багато лідируючі видавці останнім часом воліють не розкривати подробиці про своїх онлайн-іграх максимально довгий час (наприклад, Blizzard зі своїм Project Titan) - так що цілком можливо, що EverQuest Next набагато ближче до релізу, ніж нам здається.

Нагадаємо, що перша інформація про розробку EverQuest Next з'явилася в 2009 році. Відомо, що гра не буде прямим продовженням або приквелом першої або другої частини - дія EverQuest Next розгорнеться в тій же всесвіту, але в якийсь «альтернативному вимірі». Помінялася і концепція проекту - нам обіцяють «пісочницю», у якій майже всі визначатиметься діями гравця.

Комментариев нет:

Отправить комментарий