вторник, 29 января 2013 г.

Дія наступної частини GTA, можливо, перенесуть в майбутнє


Дія наступної частини GTA, можливо, перенесуть в майбутнє

GTA
Віце-президент Rockstar Games Ден Хаузер (Dan Houser) не виключає, що події однієї з наступних частин серіалу Grand Theft Auto можуть розгорнутися в майбутньому. Про це він розповів в інтерв'ю французькому порталу Ecrans.

Хаузер, який за сумісництвом є сценаристом Rockstar, зізнався, що ідея перенести події GTA у майбутнє здається йому дуже привабливою, однак поки він не бачить причин для того, щоб заглядати на десятки або сотні років вперед. «Для нас дуже важлива цілісність ігрового світу. Можливо, ми не найвидатніші сценаристи, але знаємо, як написати хороший сценарій для гри. Коли ми вирішили робити вестерн (Red Dead Redemption), то нам було що сказати. Не бачу сенсу переносити події гри в майбутнє тільки для того, щоб додати в неї літаючі автомобілі або лазерні гармати. Кращі фантастичні історії це ті, що присвячені людині », - заявив Хаузер. Звичайно, футуристичний сюжет міг би залучити до GTA нових фанатів, але віце-президент Rockstar впевнений, що серії поки не потрібен приплив свіжої крові.

Нагадаємо, що в даний момент студія працює над GTA 5. Гра вийде на PlayStation 3 і Xbox 360 цієї весни, а пізніше може з'явитися на РС і Wii U.

Комментариев нет:

Отправить комментарий