четверг, 17 января 2013 г.

У Guild Wars 2 відключать безкоштовний трансфер між світами


У Guild Wars 2 відключать безкоштовний трансфер між світами

Guild Wars 2


ArenaNet повідомляє про те, що безкоштовний щотижневий трансфер персонажів між світами (серверами) Guild Wars 2 буде відключений 28 січня. Замість цього в грі запрацює гостьова функція, за допомогою якої можна на деякий «нагрянути» до жителя будь-якого сервера, щоб разом прийняти участь в пригодах. Функція трансферу між серверами також залишиться, але вже за кристали, які можна купити за реальну валюту. Важливий нюанс - вартість трансферу буде залежати від заселеності сервера.

Ця новина дуже важлива для шанувальників WvW-режими гри, в якому представники трьох серверів б'ються між один одним. На даний момент у грі легко можна перенести свого персонажа на більш сильний сервер. Це призвело до величезної «плинності кадрів» - з сервера на сервер переходять цілими гільдіями, постійно засновуючи нові союзи. Після патча гравцям доведеться вибирати сервер більш ретельно, адже його зміна буде коштувати грошей.

Нагадаємо, що Guild Wars 2 вийшла 25 серпня. Це красива фентезійная MMORPG з оригінальним ігровим процесом, двома PvP-режимами і безліччю цікавих новинок.

Комментариев нет:

Отправить комментарий