среда, 16 января 2013 г.

Названа дата випуску файтинга Injustice: Gods Among Us


Названа дата випуску файтинга Injustice: Gods Among Us

У файтинга Injustice: Gods Among Us з'явилася дата релізу: невизначену «весну 2013-го» замінили конкретним числом - 19 квітня.


Таку битву складно назвати чесною.


Warner Bros. Interactive Entertainment повідомляє, що випуск відбудеться одночасно на всіх платформах, тобто на PS3, Wii U і Xbox 360. Розробкою, нагадаємо, займається NetherRealm Studios, в 2011 році відродив (і з блиском!) Серію Mortal Kombat. Але тієї ж брутальної жорстокості, що і в Mortal Kombat, не чекайте. Гра створюється під брендом DC, а ця комікс-компанія не дозволяє розбирати своїх персонажів на запчастини.

У ролі героїв всесвітів DC Comics користувачі візьмуть участь в одиночних і багатокористувацьких бійках. «Межі між добром і злом зітруться, коли найбільші лиходії і герої зійдуться в масштабній сутичці», - пояснюють девелопери. Власне кажучи, в цьому весь сюжет. Надлюди влаштували глобальну війну, здатну зруйнувати цивілізацію. Ми теж візьмемо участь в битві. Щоб нам було комфортно, розробники заготовили кілька десятків арен, режимів і героїв в трико ...

До речі, крім звичайного видання, можна буде купити колекційне (з фігуркою і коміксами).

Трейлер гри Injustice: Gods Among Us:

 

Комментариев нет:

Отправить комментарий