четверг, 17 января 2013 г.

Гравців League of Legends поділять на ліги


Гравців League of Legends поділять на ліги

League of Legends


Riot Games вирішила значно змінити механіку змагань в League of Legends - тепер кращі гравці будуть виступати в рамках системи ліг. Ця система запроваджується для рейтингових боїв одинаків, пар, трійок і п'ятірок гравців. Всього буде шість ліг, кожна з яких поділена на п'ять дивізіонів - при цьому в лізі може бути до 250 гравців.

Претендувати на присутність в лізі може гравець 30 рівня, який відкрив як мінімум 16 героїв. У рамках свого дивізіону гравці / команди будуть отримувати окуляри - як тільки їх накопичиться 100, можна спробувати піднятися у вищий дивізіон або навіть «перемахнути» в наступну лігу (друге, зрозуміло, складніше першого). Ну а ті, хто грає у вищій лізі (називається Challenger) в форматі 5на5, мають шанс отримати статус Pro-гравців - для цього треба опинитися в числі 32 кращих команд до середини або кінця сезону. Ці 32 команди, а також команди, які перемогли в спеціальних змаганнях, візьмуть участь у серії турнірів, яка до кінця сезону виявить найкращих гравців League of Legends

League of Legends вийшла в жовтні 2009 року і на даний момент вважається найпопулярнішою грою в жанрі MOBA. За відомостями Riot Games щомісячна аудиторія проекту складає 32 мільйони чоловік, а щодня в League of Legends грають 12 мільйонів користувачів.

Комментариев нет:

Отправить комментарий