четверг, 24 января 2013 г.

Почалося відкрите тестування Path of Exile


Почалося відкрите тестування Path of Exile

Path of Exile
Grinding Gear Games повідомили про старт відкритого тестування могопользовательской action / RPG Path of Exile. Сервери гри заробили в 01:00 по Москві, а закрите тестування припинилося за дві години до цієї події. Персонажі тестерів були скинуті до першого рівня і позбулися майже усіх предметів (виняток склали, наприклад, декоративні вихованці). Одночасно з початком відкритого тестування в грі з'явився третій акт, який включає в себе 21 зону, а також відкрився магазин предметів за готівку. Сама гра розповсюджується по умовно безкоштовної моделі, так що взяти участь у відкритому тесті можуть всі бажаючі - достатньо зареєструватися на офіційному сайті.

Розробники попередили, що в перші дні через наплив гравців можуть спостерігатися черзі на сервери, а також інші проблеми в роботі гри. Втім, нові технічні потужності вже замовлені і будуть встановлені в самий найближчий час.

Path of Exile - могопользовательская action / RPG від невеликої команди незалежних розробників, які «роблять гру такою, щоб хотілося б грати самим». Нам обіцяють пригоди в похмурому фентезійному світі, складну економіку, шість іграбельних класів, наворочену систему розвитку персонажа, PvP-режим з рейтингами і багато іншого. Розробники відзначають, що майже вся гра побудована навколо предметів - гравцям належить займатися пошуками рідкісних речей, а потім покращувати їх різними способами.

Комментариев нет:

Отправить комментарий