суббота, 26 января 2013 г.

Опублікований шестимісячний план розвитку PlanetSide 2


Опублікований шестимісячний план розвитку PlanetSide 2

PlanetSide 2
Sony Online опублікувала значний шестимісячний план розвитку багатокористувацького шутера PlanetSide 2. Як і обіцялося раніше, компанія буде враховувати думку гравців за даним планом. Зроблено це таким чином: для кожного місяця перераховано певну кількість «фіч», які розробники вважають цікавими. Фанати гри можуть взяти участь в обговоренні будь-якого пункту, а також проголосувати за нього - таким чином компанія зрозуміє, які речі дійсно потрібні гравцям, і зможе зосередитися на їх розробці.

Перелічити всі вміст плану в рамках даної новини цілком нереально, так що зосередимося на тих пунктах, які лідирують у кожному місяці. Лідери січня - це система тунелів під базами, а також допрацьовані точки респауна. У лютому гравці мають шанс отримати предмети, що купуються в магазині відразу для всіх персонажів аккаунта, а також спеціальну тренувальну зону. У березні ігровим фракціям дадуть можливість захоплювати цілі континенти, а також в грі з'являться місії, створювані самими користувачами. У квітні нас чекає новий континент - Хоссін - а також новий тип оборонних баз, які забезпечать додатковий захист від авіації. У травні розробники хочуть переробити систему ресурсів, а також планують ввести додаткові голоси озвучення для персонажів. Нарешті, в червні з'явиться новий тип техніки - баггі - а також можливість подорожувати на техніці між континентами.

PlanetSide 2 - фантастичний онлайн-шутер, в якому три фракції б'ються за вплив відразу на декількох континентах. Гра відрізняється дуже масштабними битвами (кількість бійців на полі бою може перевищувати тисячу), можливістю використовувати наземну та повітряну техніку, а також дуже багатим арсеналом зброї.

Комментариев нет:

Отправить комментарий