понедельник, 28 января 2013 г.

PlanetSide 2 стала киберспортівной грою


PlanetSide 2 стала киберспортівной грою

PlanetSide 2
Sony Online і майор Gaming League підписали угоду про партнерство, згідно з яким обидві організації будуть докладати всіх зусиль для перетворення онлайн-шутера PlanetSide 2 в популярну киберспортівних дисципліну. Вже в цьому році PlanetSide 2 буде присутнім на ключових івентах MLG - наприклад, на зимовому чепіонатов в Далласі (15-17 березня). По грі планується організувати змагання самих різних форматів - в тому числі і онлайнові. Крім того, фахівці консультуватимуть MLG Sony в питаннях поліпшення геймплея таким чином, щоб він максимально підходив для киберспортівних заходів.

До речі, журналісти Масова вже встигли взяти інтерв'ю у представників Sony Online і MLG, в якому ті поділилися першими подробицями про киберспортівних майбутньому гри. Так, для змагань планується створити спеціальні карти невеликого розміру, на яких проходитимуть битви у форматі «взвод проти взводу» (розмір взводу в PlanetSide 2 може досягати 48 осіб). При цьому перед розробниками стоїть дуже нетривіальне завдання - вони не хочуть, щоб «киберспортівних» гравці перемістилися в свою власну резервацію. Одне з рішень проблеми - допустити до змагань тільки ті клани, які вже добилися серйозних успіхів в «основній» грі. Для вирішення цього завдання буде створена просунута система рейтингів, завдяки якій будь-який гравець PlanetSide 2 зможе порівняти свої досягнення з досягненнями інших гравців.

Ще один важливий момент - PlanetSide 2 буде помітно відрізнятися від інших популярних киберспортівних шутерів. Розробники хочуть зберегти грандіозний масштаб гри і в чемпіонатах - так що ми побачимо масові битви, авіаудари, використання укриттів і багато іншого.

Основні Gaming League - одна з найбільших у світі киберспортівних організацій, яка на постійній основі проводить чемпіонати з таким іграм, як StarCraft 2, Halo 4, Ліга Легенд, FIFA 13 і іншим.

Комментариев нет:

Отправить комментарий