вторник, 29 января 2013 г.

Розробники The Secret World переїжджають в Америку


Розробники The Secret World переїжджають в Америку

The Secret World
На офіційному сайті MMORPG The Secret World з'явилося січневе лист директора проекту Джоела Байлоса, в якому він не тільки розповів про особливості чергового контетного оновлення, але й торкнувся реструктуризації, що проходить зараз в Funcom. Нагадаємо, що буквально днями компанія оголосила про наміри закрити студію в Пекіні і зосередити всю розробку в Північній Кароліні (США) і Монреалі (Канада).

Джоел зазначив, що в глобальному плані ці зміни ніяк не торкнуться The Secret World - Funcom зберегла весь «кістяк професіоналів», відповідальних за проект. Однак найближчим часом стане для команди періодом «трудовий турбулентності» - The Secret World будуть розробляти в студії в Північній Карліні, так що багатьом розробникам доведеться перебиратися на нове місце, витративши на це чимало часу і сил. Це певним чином сповільнить розвиток The Secret World, хоча Funcom хоче продовжити випускати нові доповнення строго за графіком (можливо, вони зменшаться в обсязі).

Найближчим оновленням стане Issue # 6, події якого розгорнуться в Єгипті. Гравців чекає зустріч з уже знайомими персонажами (серед них Саїд і Нассір), а також пригоди в таємничій в'язниці,. Крім того, в оновленні буде серйозно перероблена система підбору супротивників в PvP. Вихід Issue # 6 намічений на кінець лютого.

Ще одна важлива подія в житті The Secret World - система ветеранських нагород. Найзатятіші гравці, які проводять в світі The Secret World досить багато часу, будуть отримувати спеціальні ветеранські окуляри (Veteran points), які можна витратити на різні приємні речі - від нарядів для свого героя і до можливості виконувати багаторазові місії не чекаючи закінчення таймера їх перезапуску. Дана система також з'явиться в Issue # 6.

The Secret World - дуже незвичайна сюжетна MMORPG, гравцям якої пропонується приєднатися до одного з трьох таємних спільнот і розслідувати дивні події, що відбуваються в нашому світі.

Комментариев нет:

Отправить комментарий