понедельник, 21 января 2013 г.

Американські студенти вчитимуться в SimCity


Американські студенти вчитимуться в SimCity

Містобудівний симулятор SimCity - це, як з'ясовується, не тільки гра, але й повчальна майданчик. Спасибі видавництву Electronic Arts, просвітило.

SimCity


SimCity - майданчик для навчання майбутніх математиків і інженерів.

Нещодавно влада США заявили, що в університетах країни проходить підготовку лише третину від загального числа необхідних фахівців в галузі точних наук. Саме це надихнуло відоме ігрове видавництво на освітню ініціативу SimCityEDU, в основі якої буде однойменний інтернет-портал.

Передбачається, що гра SimCity буде модифікована таким чином, щоб на її базі викладачі університетів могли створювати навчальні програми, плани, віртуальні тести ... В ЕА вважають, що використання ігрових матеріалів зможе зацікавити студентів куди більше, ніж класичний лекційний формат. Система буде орієнтована на тих, хто вивчає математику, технологію, інженерна справа і інші технічні науки. Швидше за все, з'явиться отака мініатюрна вузькоспеціалізована соціальна мережа, присвячена виключно освіті. Розвивати цей напрямок має намір внутрішня ЕА-студія GlassLab.

Ну а сама гра, нагадаємо, розробляється студією Maxis для ПК і «Макінтошів». На ПК її реліз відбудеться 5 березня в США і 8-го - в Європі.

Трейлер гри SimCity:

Комментариев нет:

Отправить комментарий