четверг, 24 января 2013 г.

Студії THQ пішли з молотка


Студії THQ пішли з молотка

THQ
Стали відомі офіційні результати аукціону, в ході якого була розпродана власність збанкрутілого видавництва THQ. Вчорашні чутки підтвердилися - Relic Entertainment, яка створила серії Dawn of War і Company of Heroes, дійсно стала власністю SEGA. Вона заплатила за студію $ 26,6 мільйона. На цю команду претендувала і Zenimax Media, але вона запропонувала на $ 300 тисяч менше. Студія Volition, як і передбачалося, стала власністю Koch Media і Deep Silver, які заплатили більше $ 22 мільйонів. Вони ж виклали майже $ 6 мільйонів за права на серію Metro.

У надійних руках опинилася і торгова марка Homefront - її за $ 544 000 придбала Crytek. Turtle Rock Studios намагалася самостійно викупити свій новий проект, Evolve, однак Take-Two запропонувала набагато більше - майже $ 11 мільйонів. Гра South Park: The Stick of Truth та відповідна ліцензія перейшли у власність Ubisoft за $ 3,2 мільйона.

Цікаво, що ніхто не побажав купити студію Vigil Games (серія Darksiders), тому про її долю поки залишається тільки здогадуватися.

Комментариев нет:

Отправить комментарий