среда, 16 января 2013 г.

Анонсована гра Wildman


Анонсована гра Wildman

15 січня 2013, 15:08 | Текст: Денис Тихонов | Послухати цю новину
Кріс Тейлор (Chris Taylor) взявся за розробку нової гри. Студія Gas Powered Games представила проект Wildman.


Мабуть, тому й не залишилося неандертальців ...


Якщо ви грали в блискучу Total Annihilation (1997 року випуску), то, звичайно ж, чули це ім'я. Крім того, Gas Powered, студія г-на Тейлора, відзначилася такими проектами, як Dungeon Siege і Supreme Commander. Нова гра повинна «взяти краще від кожної серії, ставши сумішшю з екшен-РПГ і стратегії в реальному часі». Поки проект заявлений тільки для ПК, але з часом можливе перенесення на «Макінтош» і Linux-системи.

Залишився лише одне питання - фінансування. Кріс Тейлор звернувся до шанувальників, запропонувавши допомогти зі збором 1,1 млн доларів. Гроші накопичуються в системі Kickstarter. Вже зараз зацікавлені громадяни скинулися на $ 85 тис. До закриття скарбнички залишився 31 день. Гра, ймовірно, з'явиться в березні 2014 року.

Грати доведеться за якогось дикуна, озброєного лише величезною кісткою. Спочатку це буде звичайна екшен-РПГ. Зустрівшись з противником, ви будете поступово навчатися і отримувати доступ до нових технологій, які могли відкрити сусідські дикуни. З часом вони теж будуть освоювати нову техніку, так що в підсумку, пройшовши всі історичні етапи, ви потрапите в еру лазерних автоматів і плазмових гранат. Крім того, у вас буде база з можливістю будівництва, ведення досліджень і створення допоміжних армій. Отут-гра і перетворюється у звичну стратегію.

Kickstarter-презентація гри Wildman:


Комментариев нет:

Отправить комментарий