пятница, 18 января 2013 г.

Тестер WildStar розповів про рольовій системі гри


Тестер WildStar розповів про рольовій системі гри

WildStar

На офіційному сайті MMORPG WildStar один з учасників закритого тесту гри відповів на низку запитань фанатів. Найцікавіше, що він розкрив - це досить докладний опис рольової системи проекту. У WildStar гравці зможуть розвивати кілька параметрів (поки названі лише три: сила, технологія і магія), причому на ефективність будь-якого вміння персонажа будуть впливати відразу два цих параметра. Особливо варто відзначити гнучкість ігрової системи: незважаючи на те, що для воїнів логічніше всього розвивати силу і технологію, також буде можливість прокачати і магію - в арсеналі є вміння, які залежать і від цієї навички.

Крім того, учасник тесту високо оцінив унікальну систему шляхів WildStar: нагадаємо, що в цій грі ми вибираємо собі не тільки клас, але і один із шляхів - наприклад, шлях дослідника або вченого. Кожен шлях відкриває гравцеві доступ до унікальних занять - наприклад, дослідник може знаходити дорогу до нових місць. За словами тестувальника, система шляхів дуже заточена на спільне проходження. Краще всього, коли у групі зберуться представники різних шляхів - вони зможуть активно допомагати один одному, відкриваючи нові місця і можливості.

WildStar - дуже незвичайна і стильна науково-фантастична MMORPG. Її дія розгортається на таємничій планеті Nexus, де колись мешкала давня і могутня раса. Вихід проекту намічений на цей рік.

Комментариев нет:

Отправить комментарий