понедельник, 21 января 2013 г.

У World of Warcraft зміняться правила отримання PvP-екіпіровки


У World of Warcraft зміняться правила отримання PvP-екіпіровки

World of Warcraft

На сайті TenTonHammer з'явився докладний розбір нових правил отримання PvP-екіпіровки, які будуть введені в патчі 5.2 до онлайн-гри World of Warcraft. Любителям битися один з одним будуть доступні три комплекти речей. Найпростіший проводиться ремісниками, так що купити його можна за золото. Більш наворочений комплект набувається за очки честі, які гравці заробляють на полях бою. Дані правила в цілому близькі до тих, які зараз існують в грі.

А от умови отримання самого крутого комплекту кардинально помінялися. Придбати його можна буде лише після того, як персонаж накопичить 27 000 очок завоювання (імовірно, їх гравці продовжать заробляти на арені). При цьому щотижневий ліміт отримання подібних очок буде залежати від двох чинників: PvP-рейтингу вашого персонажа і його активності. Щотижня до ліміту буде додаватися 1000 очок, яка збережеться навіть у тому випадку, якщо ви взагалі не грали в цей раз. Тобто, якщо персонаж пропустить, наприклад, чотири тижні, то він зможе заробити 4000 накопичилися очок, а також ту кількість, яка «належить за рейтингом».

Дана система повинна зробити PvP-гравців менш залежними від екіпіровки. Зараз кращий комплект речей можуть придбати лише гравці з рейтингом не нижче певної планки. В результаті новачки опиняються в дуже незавидній ситуації - щоб домогтися високого рейтингу, їм треба не просто навчитися вигравати у противників, які не тільки досвідченіше, але ще й просто краще екіпіровані. При новому підході всі гравці (навіть ті, хто пропустить частину сезону) рано чи пізно отримають комплект кращих речей - просто більш досвідчені і умілі доб'ються цього раніше.

Нагадаємо, що зараз оновлення 5.2 проходить перевірку на тестовому сервері гри. У ньому шанувальників World of Warcraft чекають нові сюжетні пригоди, а також гігантський рейд з 12 босами.

Комментариев нет:

Отправить комментарий