среда, 30 января 2013 г.

Нового боса World of Warcraft випробували на міцність


Нового боса World of Warcraft випробували на міцність

На тестовому сервері World of Warcraft: Mists of Pandaria почалися битви з Імператором Лі Шеном - останнім босом нового рейдового підземелля, яке називається Престол Грома. У мережі вже доступне відео з докладною демонстрацією сутички (дивіться його на початку новини), ми ж зупинимося на ключових моментах. Чи Шен обіцяє стати складним і цікавим босом, для битви з яким гравцям постійно доведеться змінювати тактику. Битва з ним ділиться на три основні фази, а також дві міні-фази, під час яких боса атакувати не можна, а рейду доводиться зосередитися на виживанні. Битва відбувається на карті з чотирма колонами, а уміння боса залежать від колони, біля якої він знаходиться - так що рейд сам може вирішувати, яким способом вбивати боса.

На цьому новини з тестового сервера не закінчуються. Ще одне важливе нововведення - за перше в день проходження героїчного підземелля і сценарію гравець буде отримувати репутацію з обраної фракцією. Раніше схожа можливість вже деякий час була в World of Warcraft, але потім розробники відмовилися від неї. Нова система стане хорошою альтернативою щоденним квестам, які зараз є основним способом отримання репутації.

Нагадаємо, що зараз оновлення 5.2 проходить перевірку на тестовому сервері гри. У ньому шанувальників World of Warcraft чекають нові сюжетні пригоди, гігантський рейд з 12 босами, а також безліч різних змін ігрової механіки.

Комментариев нет:

Отправить комментарий