пятница, 1 февраля 2013 г.

Режисер «Місяця 2112» зніме екранізацію World Of Warcraft


Режисер «Місяця 2112» зніме екранізацію World Of Warcraft

World of Warcraft

Видання Hollywood Reporter повідомляє, що у екранізації World Of Warcraft нарешті з'явився новий режисер. Нагадаємо, що керувати зйомками спочатку повинен був Сем Реймі (Sam Raimi), але початок роботи неодноразово відкладали, і в підсумку Реймі відмовився від фільму за мотивами World Of Warcraft на користь екранізації «Чарівника країни Оз».

Тепер, за даними журналістів, крісло режисера займе Данкан Джонс (Duncan Jones). Данкан встиг відзначитися парою досить вдалих фільмів - на його рахунку науково-фантастична драма «Місяць 2112» і техно-трилер «Вихідний код». Відзначимо, що за зйомки «Місяця 2112» Джонс отримав кілька престижних нагород.

Створенням Світ Warcraft фільм спільно займаються Legendary Pictures, Blizzard і Atlas Entertainment. Продюсують картину Томас Тулл (Thomas Tull), Йон Яшні (Jon Jashni), Чарльз Ровен (Чарльз Ровен) і Алекс Гартнер (Alex Gartner). Сценарій для фільму написав Чарльз Левітт (Charles Лівітт). Зйомки екранізації World Of Warcraft планують розпочати восени. Якщо все піде за планом, то прем'єра картини відбудеться в 2015 році.

Комментариев нет:

Отправить комментарий