среда, 6 февраля 2013 г.

Анонсовано «Відьмак 3»


Анонсовано «Відьмак 3»

ідьмак 3
Передплатники електронної версії журналу Game Informer «злили» в інтернет добірку відомостей про нову частину «Відьмака», яка виявилася в цьому місяці на обкладинці видання. Стверджується, що зараз гра носить назву «Відьмак 3: Дике полювання», а її світ за планами буде на 20% більше, ніж світ Skyrim. Щоб перетнути його верхи потрібно 30-40 хвилин реального часу. До речі, зверніть увагу на застереження про верховій їзді - до цих пір Геральт волів ходити пішки.

Світ гри не просто стане більше - він буде відкритим. Через це розробникам, за їх словами, навіть довелося змінити підхід до дизайну. Зокрема, тепер у наративної складової гри буде три рівні: нижній - це вільні заняття, крафтінг, квести, полювання на монстрів; середній - це центральні сюжетні лінії кожного ігрового регіону, вони будуть присвячені боротьбі з нільфгаардскім вторгненням; ну а останній рівень - це , власне, історія про те, як Геральта шукає свою кохану, чародійка Йенніфер. Обіцяні також повністю перероблений інвентар, значно більш просунутий штучний інтелект супротивників, перероблена рольова система, оновлена ​​система знаків і боївка.

«Відьмак» - серія рольових ігор, створена за мотивами однойменного циклу романів польського фантаста Анджея Сапковського. Їх головний герой Геральт - смертоносний мутант і професійний мисливець на чудовиськ. І книжки, і гра, виконані в жанрі «темного фентезі» і багато в чому відступають від жанрових канонів. Так, ельфи в світі Сапковського - партизани і терористи, а справжніми чудовиськами нерідко виявляються самі звичайні люди.

Створила всі частини «Відьмака» варшавська студія CD Projekt Red не так давно анонсувала ще один проект, який розробляється на основі настільної рольової системи Cyberpunk 2070.

Комментариев нет:

Отправить комментарий