воскресенье, 3 февраля 2013 г.

Оприлюднено подробиці російської локалізації ArcheAge


Оприлюднено подробиці російської локалізації ArcheAge

ArcheAge
На офіційному сайті російської локалізації MMORPG ArcheAge з'явилася добірка відповідей на самі актуальні питання. Автори локалізації підтвердили, що закрите тестування розпочнеться восени 2013 року, а терміни релізу залежать від результатів цього тестування. Модель поширення поки не вибрана - розглядається як варіант з абонентською платою, так і умовно безкоштовна модель.

Mail.Ru Games є офіційним локалізатор гри в наступних країнах: Російської Федерації, Вірменії, Азербайджану, Республіки Білорусь, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Таджикистану, Туркменістану, України та Узбекистану. При цьому компанія не планує вводити блокувань по ip-адресі для жителів інших країн, але із застереженням, що такий блок може бути введений на вимогу корейського видавця гри.

ArcheAge буде локалізована максимально повно - аж до озвучення російськими акторами реплік персонажів і мальованих роликів. Після старту гра буде кілька «відставати» від корейської версії по оновлень - приблизно на шість місяців. Потім це відставання планується скоротити. Перекладачі не планують серйозно змінювати гру для створення якогось «свого» колориту - максимум, додадуть кілька предметів, унікальних для російських гравців.

ArcheAge - дуже амбітна онлайн-гра, в створенні якої взяв участь Джейк Сонг, автор оригінальної Lienage (він щільно працював і над Lineage 2). Дія гри розгортається в фентезійному світі, який поєднує середньовічні мотиви і елементи стімпанк. Ключова особливість гри - приголомшлива свобода дій. Ви можете прокачувати героя, виконуючи квести, займатися фермерством, ремеслами і торгівлею, побудувати собі будиночок на далекому острові, шукати підводні скарби, брати участь у протистоянні двох ігрових фракцій або в битвах між гільдіями за території, і, нарешті, стати злочинцем, потрапивши до в'язниці .

Комментариев нет:

Отправить комментарий