понедельник, 11 февраля 2013 г.

Продовження Assassin's Creed запропонує нову епоху і нового героя


Продовження Assassin's Creed запропонує нову епоху і нового героя

Assassin's Creed
Ubisoft розкрила першу порцію подробиць про наступній частині серіалу Assassin's Creed. Під час виступу перед інвесторами глава компанії Ів Жільмо (Yves Guillemot) повідомив, що продовження серіалу надійде в продаж в наступному фінансовому році, який триватиме до кінця березня 2014 року. Втім, нова Assassin's Creed, швидше за все, традиційно з'явиться в листопаді.

Ubisoft затіяла невелику перезавантаження серіалу. Так, розробку нової Assassin's Creed вирішили довірити іншій команді. Сама ж гра запропонує поклонникам серії абсолютно нову епоху і нового героя. Цільові платформи та подробиці сценарію поки не розкривають, хоча раніше вже з'являлися чутки про те, що на цей раз місцем дії може стати, наприклад, Бразилія.

Жільмо також повідомив, що вийшла в минулому році Assassin's Creed 3 розійшлася тиражем більше 12 мільйонів копій. У другій половині лютого компанія випустить першу частини глобального сюжетного доповнення The Tyranny of King Washington. Другий і третій епізоди аддона, що розповідає альтернативну історію Джорджа Вашингтона, з'являться в березні і квітні.

Комментариев нет:

Отправить комментарий