понедельник, 11 февраля 2013 г.

Blizzard запустила загадковий сайт, пов'язаний з StarCraft 2


Blizzard запустила загадковий сайт, пов'язаний з StarCraft 2

StarCraft 2
Сьогодні в інтернеті запрацював сайт «проекту« Блекстоун »(Project Blackstone), який якимсь чином пов'язаний із всесвітом StarCraft. У списку зареєстрованих доменів www.projectblackstone.com був знайдений ще в минулому році, але повноцінну роботу сайт почав тільки сьогодні.

Посилання веде на спеціальну сторінку Battle.net, яка захищена паролем. Втім, зламати його вдалося досить швидко - прямо в коді сторінки знайшовся шматок з позначкою «видалити після публікації», де і був досить простим способом зашифрований пароль - Y7_ $ 0> 0k_3 <$ m. Ввівши його, користувач отримує доступ до листування якоїсь наукової групи терранов, яка займається вивченням особливостей біології зергов. Одна з основних тем - здатність зергов до самовідновлення, а також її адаптація для використання солдатами Домініону. Крім того, були виявлені твітери учасників «дослідження»: Adjutant 33-27, Dr. Warren Held, Red Quinton, Dr. Helek Branamoor, Dr. Daniel Rothfuss, Dr. Talen Ayers, Dr. Leah A. Martine, Dr. Talise Cogan, Major Lee Treicher, Dr. Pamela Foster, Dr. Vera Langridge. Власники всіх твиттеров активно ведуть переписку про події на станції.

Ну а в інтернеті вже щосили будують припущення про призначення сайту. Найбільш ймовірна версія - вірусна реклама гри StarCraft 2: Heart of the Swarm, вихід якої запланований на 12 березня. Але допускається і анонс якогось нового проекту у всесвіті StarCraft. Називаються навіть версії, що це може бути Project Titan, таємнича MMORPG від Blizzard. Причому справа не тільки в співзвучності назв, але і в недавній витік інформації про те, що Project Titan пов'язаний з однією з вже існуючих всесвітів Blizzard. Відзначимо, що раніше офіційні особи говорили строго протилежне.

Структура сайту явно має на увазі, що на ньому ще з'явиться нова інформація - так що ми уважно будемо стежити за подіями і тримати вас у курсі.

Комментариев нет:

Отправить комментарий