среда, 6 февраля 2013 г.

Завершився відкритий турнір Cross Fire


Завершився відкритий турнір Cross Fire

Cross Fire
Минулі днями гри Відкритого турніру Cross Fire завершилися перемогою починаючої команди «Ієремія», протистояла якої професійна команда Virtus.pro. Причому новачкам вдалося розгромити суперників всуху - фінальний рахунок матчу 2:0. За третє місце боролися аматорські команди «ІграемНежно» і Underrated?, А закінчився матч перемогою Underrated? з рахунком 14:0.

В якості нагороди золотим призерам дісталися відеокарти AMD Radeon HD 7870, сувенірні комплекти Cross Fire і по 3000 ігрових кредитів на члена команди. Virtus.pro «відвезла» з турніру відеокарти AMD Radeon HD 7770 та по 2000 ігрових кредитів. Ну а володарі третього місця отримали по 1000 кредитів.

Cross Fire - багатокористувацький командний шутер, в якому борються один з одним найманці з організації Global Risk і терористи з угруповання Black List. Гра завоювала популярність по всьому світу, а в 2012 році стала основною екшен-дисципліною World Cyber ​​Games. Відкриті турніри Cross Fire - спеціальний формат для команд-новачків, які тільки вирішили заявити про себе. Тут у них є можливість битися з гідними суперниками і поборотися за реальні призи.

Комментариев нет:

Отправить комментарий