среда, 6 февраля 2013 г.

У DayZ гравцям дозволили їсти сире м'ясо


У DayZ гравцям дозволили їсти сире м'ясо

DayZ
Розробники DayZ, популярного багатокористувацького зомбі-мода для ArmA 2, випустили масштабне оновлення. Одна з новинок - система хвороб. Тепер, наприклад, гравець може отруїтися неякісною їжею - в результаті доведеться витратити купу часу на пошук рідкісних ліків. Крім того, в новій версії гри навіть дозволено їсти сире м'ясо (насправді, в DayZ деколи виникає така необхідність), проте шанс отруєння буде дуже і дуже високий.

Крім того, наявність власного автомобіля більше не захищає гравців від зомбі. Удари мерців поступово будуть пошкоджувати техніку, а якщо ви раптом забудете закрити дверцята, то вас з легкістю витягнуть назовні. Нарешті, зомбі запросто можуть «сісти відпочити» в безгоспну машину, влаштувавши вам сюрприз.

Крім того, в грі з'явилося кілька нових видів зброї і техніки (наприклад, «Хаммер»). Також був поліпшений інтерфейс і зроблено безліч дрібних правок. Докладний список поліпшень опублікований на сайті мода.

Нагадаємо, що модифікація DayZ була зроблена одним із розробників ArmA 2, і вийшла навесні минулого року. Основна мета в модифікованій грі - виживання на острові, завойованому зомбі. Популярність мода виявилася настільки високою, що зараз розробляється повноцінна комерційна версія, DayZ Standalone.

Комментариев нет:

Отправить комментарий