среда, 6 февраля 2013 г.

EA випустила годинник для шанувальників Dead Space 3


EA випустила годинник для шанувальників Dead Space 3

Dead Space 3
Electronic Arts вирішила не відставати від Capcom, яка випустить в Японії спеціальне видання Resident Evil: Revelations з годинником Джилл Валентайн в комплекті. Шанувальники серії Dead Space теж зможуть купити сувенірні годинники виконані в стилі улюбленої гри.

Хронометр CEC Engineer-Class Timepieces вийде 25 лютого обмеженим тиражем в 500 копій, а його ціна складе $ 265. Це точна копія годин, які носить головний герой космічного трилера Dead Space 3 Айзек Кларк. Оформити замовлення можна в офіційному онлайн-магазині EA. При цьому покупець отримає годинник в коробці з символікою Dead Space, а на внутрішній стороні самого хронометра лазером буде нанесений логотип Dead Space 3 і індивідуальний номер. Корпус годинника виготовлений з міді і високоміцної сталі, що робить його стійким до корозії. Годинник витримують занурення на глибину до 100 метрів, а гарантія на них становить 2 роки.

Реліз Dead Space 3 відбудеться 7 лютого. Події гри розвернуться на покритій льодом і снігом планеті Тау Волантіс, а головною родзинкою стане кооперативний режим.

Комментариев нет:

Отправить комментарий