пятница, 1 февраля 2013 г.

Гравців The Elder Scrolls Online поселять на єдиний «мегасервер»


Гравців The Elder Scrolls Online поселять на єдиний «мегасервер»

The Elder Scrolls Online
Розробники The Elder Scrolls Online дали докладні інтерв'ю відразу двом західним виданням: The Sunday Morning Herald і Penny Arcade. Обидві статті містять багато корисної інформації, найцінніші факти ми перерахуємо в цій замітці.

Zenimax ще раз підтвердили, що в The Elder Scrolls Online не буде традиційного поділу на сервери - замість цього в компанії планують використовувати технологію «мегасервера», в рамках якого для перенаселених локацій будуть створюватися додаткові копії. При цьому спеціальні ігрові алгоритми будуть автоматично поміщати вас в ту копію локації, де вже знаходяться ваші друзі.

Відзначимо, що даний підхід дозволить дуже гнучко регулювати заселеність ігрових зон. Якщо у випадку з окремими серверами з'являються як локації, які забиті гравцями, так і практично порожні території, то на мегасеревере всі ігрові зони будуть володіти оптимальним населенням.

Сюжет The Elder Scrolls Online починається з того, що душу нашого героя викрадає принц даедр Молаг Бал. Цей епізод, так само як і всі інші події сюжетної лінії гравця, буде розгортатися в спеціально створених локаціях, куди не допустять інших гравців. Втім, основні події The Elder Scrolls Online проходитимуть таки в «основному» світі гри. Розробники ще раз нагадали про наявність величезної кількості квестів з нелінійним проходженням, а також підтвердили появу в грі гільдій, аналогічних попередньому частинам The Elder Scrolls. Виконуючи їх завдання, гравець отримає доступ до самих різних бонусів.

Високорівневим гравцям напевно припаде до душі Сіроділа - провінція, на якій розгорнеться війна між трьома ігровими альянсами. Учасники цих битв не тільки отримують відмінні нагороди - найкращий на деякий час стає Імператором, якому доступні цікаві (але поки не анонсовані) можливості.

Нагадаємо, що минулого тижня розпочався прийом заявок на закрите бета-тестування The Elder Scrolls Online. Вихід гри планується до кінця 2013 року.

Комментариев нет:

Отправить комментарий