пятница, 1 февраля 2013 г.

Electronic Arts задоволена результатами умовно безкоштовної The Old Republic


Electronic Arts задоволена результатами умовно безкоштовної The Old Republic

The Old Republic
Видавництво Electronic Arts опублікувало результати третього кварталу 2013 фінансового року, який закінчився 30 січня. У компанії відзначили, що продаж послуг в умовно безкоштовних іграх і продажу завантажуваного контенту принесли $ 185 млн., причому половина від цієї суми припадає на три бренди: Star Wars: The Old Republic, Madden Ultimate Team і серію FIFA. Окремо було відзначено, що The Old Republic, перехід якої на умовно безкоштовну модель відбувся 15 листопада, показала дуже обнадійливі результати, проте довгострокові прогнози поки будувати рано.

Сумарний дохід за три квартал 2013 року виявився на 9% нижче прогнозованого і на 28% нижче результату минулого року. Причини падіння - не дуже вдалі результати The Old Republic в цілому (нагадаємо, перші два квартали гра поширювалася по подпісочной моделі), а також певні проблеми з продажами Battlefield 3 і доповнень.

Нагадаємо, що Star Wars: The Old Republic вийшла 20 грудня 2011 року. Перші результати гри були дуже позитивними, але вже до середини 2012 року число передплатників стало катастрофічно падати. В якості екстрених заходів в компанії провели злиття серверів, а 15 листопада 2012 The Old Republic перевели на умовно безкоштовну модель. Навесні 2013 очікується вихід першого повноцінного доповнення до гри - Rise of the Hutt Cartel.

Комментариев нет:

Отправить комментарий