понедельник, 11 февраля 2013 г.

Автори EVE Online проаналізували нові кораблі


Автори EVE Online проаналізували нові кораблі

EVE Online
CCP Games опублікувала докладний аналіз того, як використовуються нові кораблі, які були додані в EVE Online з виходом доповнення Retribution. Нагадаємо, що в грі з'явилося чотири зовсім нових есмінця, а також один фрегат, призначений для видобутку руди.

Саме новий фрегат - Venture - став лідером у цій п'ятірці. Всього в грудні минулого року продали 107 тис. комплектів креслень для виробництва кораблів нового типу, з них близько 50 тис. - Venture. Втім, і втрати кораблів цього типу вражають - близько 14 тисяч, причому за самими Venture числиться мінімум перемог.

Пояснення цьому факту досить просте. Розробники проаналізували, на яких кораблях видобуваються які типи руди і прийшли до висновку, що завдяки своїм характеристикам Venture активно використовується для видобутку газу, яка зазвичай ведеться в секторах з низькою безпекою або «червоточина» - найнебезпечніших секторах в EVE Online. Це, до речі, вже вплинуло на економіку гри - пропозиція газу значно зросла.

А ось успіхи чотирьох нових есмінців поки досить скромні. На них припадає всього 2,8% вбивств в PvP, а також 4,8% втрат у цьому ж режимі. Втім, у CCP Games відзначають, що нові есмінці були введені в гру для того, щоб дати більше можливостей пілотам-новачкам, так що подібне співвідношення цілком логічно.

Комментариев нет:

Отправить комментарий