среда, 6 февраля 2013 г.

У FireFall з'являться армії


У FireFall з'являться армії

FireFall
Red 5 Studios опублікувала докладний план розвитку онлайн-шутера FireFall в першому кварталі 2013 року.

Наприклад, величезна увага буде приділятися арміям, крупним організація гравців, які аналогічні кланам і гильдиям в інших онлайн-іграх. Спочатку буде доданий базовий функціонал - можливість створювати армії, власні чат-канали, розклади. Ну а трохи пізніше для армій введуть власну систему прокачування.

Інше важливе завдання - розробка нового навчального режиму, який би дозволив гравцям, що починають швидко і легко вникнути в гру перед тим, як вони потраплять в PvP або виявляться у відкритому світі. Паралельно йде і розробка нового PvP-режиму.

Не забуте і PvE. Розробники планують зробити ігровий світ більш різноманітним і повним цікавих подій. Більш цікавими стануть і битви з прибульцями, Обраними. Гравців чекають нові типи ворогів, а також нові завдання. Нарешті, буде створена абсолютно нова реміснича система.

FireFall - безкоштовний мережевий шутер, події якого розгортаються на Землі в далекому майбутньому, де залишки людства ведуть війну з расою Обраних, що з'явилася з паралельного виміру. Розробкою FireFall займається Red 5 Studios, заснована колишніми співробітниками Blizzard.

Комментариев нет:

Отправить комментарий