понедельник, 11 февраля 2013 г.

Guild Wars 2 оновиться 26 лютого


Guild Wars 2 оновиться 26 лютого

Guild Wars 2
ArenaNet повідомила, що чергове планове оновлення буде встановлено на сервери Guild Wars 2 вже 26 лютого. У ньому гравців чекає продовження розпочатого у січні події Flame & Frost - причому стало відомо, що ця сюжетна лінійка триватиме до кінця квітня. Інше важливе нововведення - місії для гільдій. Гравців чекає цілий набір групових пригод самих різних видів.

Шанувальники PvP-режиму зможуть поборотися на карті Spirit Watch - тут дві команди прагнуть захопити Orb of Ascension, який необхідно доставити в один з трьох храмів. Крім того, вже зараз компанія поміняла підхід до турнірним боям. Якщо раніше це були міні-чеміонати на вісім команд, то тепер їм на зміну прийшли сутички між двома командами, які щоразу будуть підбиратися наново. Карта для проведення турнірних боїв буде змінюватися раз на тиждень, що додасть різноманітності в режим. Ну а в лютневому оновленні нас чекає нова система рейтингів і підбору супротивників.

А ось фанатам WvW - глобальних битв між трьома серверами - доведеться почекати щонайменше до березневого поновлення. Для цього режиму розробники розробляють абсолютно нову систему рангів і нагород і безліч нових дрібних розваг.

Guild Wars 2 вийшли 25 серпня 2012 року. Це красива фентезійная MMORPG з оригінальним ігровим процесом, двома PvP-режимами і безліччю цікавих новинок.

Комментариев нет:

Отправить комментарий