среда, 6 февраля 2013 г.

Автор Minecraft відмовився фінансувати Psychonauts 2


Автор Minecraft відмовився фінансувати Psychonauts 2

Psychonauts 2
Автор інді-хіта Minecraft Маркус Перссон офіційно відмовився фінансувати продовження іншого культового проекту, пригодницької гри Psychonauts. Нагадаємо, що саме Маркус приблизно рік тому відправив Тіму Шейфер, творцеві оригінальних «психонавт» твіт, в якому без натяків запропонував «зробити так, щоб Psychonauts 2 з'явилася на світ». Враховуючи, що Minecraft приніс своєму розробникові мільйони, ідея здавалася цілком здійсненною. Тим не менш, ще до повномасштабного запуску проекту в роботу, з'ясувалося, що апетитам Шейфер Перссон був не готовий.

За словами Маркуса, він припускав, що на створення Psychonauts 2 буде потрібно «пара мільйонів», тоді як фінальний бюджет, складений в студії Double Fine, дорівнював $ 18 млн. Так що поки персональний внесок знаменитого шведа в долю одного з кращих пригод на світі - $ 100 тис. і побажання удачі.

Це напевно засмутить фанатів Psychonauts, адже продовження своєї улюбленої гри вони чекають вже 7 років. Оригінал вийшов в 2005 році і оповідав про відважного псіонікі-бойскаут, який розплутує нитки зловісного змови, що плетуть невідомими в літньому таборі для дітей з незвичайними здібностями.

Комментариев нет:

Отправить комментарий