среда, 6 февраля 2013 г.

Modern Warfare 3 прийшла на допомогу північнокорейської пропаганді


Modern Warfare 3 прийшла на допомогу північнокорейської пропаганді

На сайті LiveLeak з'явився відеоролик, створений органами пропаганди Корейської народно-демократичної республіки (або попросту: Північної Кореї) з використанням кадрів з Call of Duty: Modern Warfare 3. Спочатку відео прийшло з сайта Uriminzokkiri, який поширює новини та відео з північнокорейських державних джерел. Експерти вважають, що випуск нового ролика приурочений до запланованих в Північній Кореї ядерних випробувань.

Саме по собі відео, безсумнівно, задає нові стандарти якості в жанрі офіційної пропаганди. У ролику, за задумом, ілюструється сон північнокорейського юнаки (який спить, до речі, на тлі капіталістичного фотоапарата Canon). Уві сні він чує інструментальну версію пісні «We Are the World» Майкла Джексона, бачить на карті об'єднану Корею, над якою велично злітає космічна ракета «Инха-3», що несе на борту шаттл невідомої конструкції.

«І тільки десь в США згущуються хмари чорного кольору» - загрозливо оповідають субтитри. Але ворог, зрозуміло, буде покараний - картинка змінюється і нам демонструють запозичені з Modern Warfare 3 кадри, що показують охоплений полум'ям Нью-Йорк, руїни Емпайр-Стейт-білдінг та інші приємні речі. Завершується ролик «оптимістичним» заявою: «коли-небудь цей сон стане реальністю».

Відзначимо, що навколо випробувань ядерної зброї, які Північна Корея планує провести в найближчі дні, вже розігрався скандал. На відміну випробувань наполягають практично всі держави - США, Південна Корея і навіть Китай, який традиційно підтримує Північну Корею. Ведеться активне обговорення нових економічних санкцій. У свою чергу, Північна Корея заявляє, що випробування пройдуть в будь-якому випадку, а при занадто різкої реакції з боку Південної Кореї справа може навіть дійти до війни.

Комментариев нет:

Отправить комментарий