среда, 6 февраля 2013 г.

Сервіс Own3d заборгував користувачам грошей і закрився


Сервіс Own3d заборгував користувачам грошей і закрився

Own3d
31 січня несподівано припинив своє існування один з найпопулярніших стрімінгових сервісів для гравців, сайт Own3d.tv. У прощальному посланні творці ресурсу розповіли, що вірять у світле майбутнє подібних проектів, а також подякували всіх відвідувачів. Причина закриття банальна - у Own3d не знайшлося грошей на подорожчала оренду обладнання.

Закриття сервісу не обійшлося без скандалів. Справа в тому, що власники сайту виплачували популярним стримери частина надходжень від реклами, показаної під час трансляцій. До певного моменту справи йшли добре - наприклад, на початку 2012 року Own3d успішно переманював користувачів у конкуруючого сервісу Twitch.tv, пропонуючи вигідніші умови. Але вже в липні минулого року від деяких популярних стримерів (наприклад, американця Destiny, який спеціалізується на StarCraft 2 і League of Legends) стали надходити скарги на затримку або навіть раптове припинення виплат. Ну а до початку цього року багато хто просто покинули ресурс, ногами проголосувавши за Twitch.tv.

Крім того, як повідомляє сайт Evenews24, що закрився сервіс так і не виплатив $ 10 тис. переможцям турніру New Eden Open в грі EVE Online. У користувальницькому угоді чітко сказано, що за виплату призу відповідає саме Own3d, що виступав одним зі спонсорів змагань. Але видавець гри, ісландська компанія CCP Games, вже заявив що працює над вирішенням проблеми.

Комментариев нет:

Отправить комментарий