среда, 6 февраля 2013 г.

У PlanetSide 2 стали нагороджувати за вбивство досвідчених гравців


У PlanetSide 2 стали нагороджувати за вбивство досвідчених гравців

PlanetSide 2
На сервери PlanetSide 2 встановлений другий глобальне оновлення, яке вносить в гру безліч поліпшень. Головне - нова система заохочення за вбивство особливо досвідчених ворогів. Тепер кількість одержуваного за ворога досвіду тим більше, чим більше часу він провів на полі бою. Втім, у грі немає якогось алгоритму визначення «небезпеки» ворога, так що вбивати все одно доведеться всіх, хто підвернеться під руку.

Інше важливе нововведення - в грі з'явилися різні типи камуфляжів для всіх трьох континентів. Відзначимо, що континенти в PlanetSide 2 дуже відрізняються стилістикою, так що тепер у гравців з'явиться більше можливостей щодо маскування. Також у кожної фракції додалося нове зброю - пістолет-кулемет.

Крім того, оновлення містить величезну кількість виправлень помилок, поліпшень балансу і доробок інтерфейсу. З докладним описом патча можна ознайомитися за цим посиланням.

PlanetSide 2 - фантастичний онлайн-шутер, в якому три фракції б'ються за вплив відразу на декількох континентах. Гра відрізняється дуже масштабними битвами (кількість бійців на полі бою може перевищувати тисячу), можливістю використовувати наземну та повітряну техніку, а також дуже багатим арсеналом зброї.

Комментариев нет:

Отправить комментарий