среда, 6 февраля 2013 г.

Шутеру Prey 2 можуть дати ще один шанс


Шутеру Prey 2 можуть дати ще один шанс

Prey 2
Найближчим часом Bethesda може оголосити про відновлення роботи над шутером Prey 2. Про це повідомляють користувачі форумах NeoGAF, які ретельно вивчили вихідний код загадкового сайту Alien Noire, де ведеться зворотний відлік до якогось події.

У коді були виявлені згадки слів Prey, Prey2, Prey 2, FPS, Bethesda Softworks і Human Head Studios. Присутній в коді і фраза: «Томмі потрібна ваша допомога». Нагадаємо, що Томмі - це ім'я героя першої частини Prey. Співробітники Bethesda і Human Head Studios від коментарів з приводу майбутнього гри поки відмовляються, але не можна виключати, що сайт Alien Noire - це всього лише чийсь жарт.

У жовтні минулого року стало відомо, що робота над Prey 2 була призупинена. Про це у своєму «Твіттері» написав дизайнер студії Human Head Натан Чівьер (Nathan Cheever). Крім того, в кінці минулого серпня Prey 2 прибрали з офіційного сайту Bethesda.

Нагадаємо, що в Prey 2 роль головного героя вирішили віддати шерифу Кілліаном Самуельсу, оказавшему волею випадку на далекій планеті. Розробники обіцяли величезний відкритий світ і нелінійний сценарій. При цьому Самуельс освоїв професію найманого кілера, виконуючи небезпечні завдання для своїх інопланетних наймачів. У Prey 2 повинен був з'явиться і герой першої частини, індіанець Томмі, з яким Кілліан міг зустрітися в деяких епізодах.

Комментариев нет:

Отправить комментарий