понедельник, 11 февраля 2013 г.

WildStar вийде до кінця року


WildStar вийде до кінця року

WildStar
На сайті онлайн-ігри WildStar з'явився лист виконавчого продюсера, який розповів про поточний стан гри, а також про плани по тестуванню та релізу проекту. Вже в березні на PAX East в Бостоні буде показана свіжа версія WildStar з безліччю нових можливостей. Закрите бета-тестування проекту стартує в найближчі три місяці - спочатку в ньому буде зовсім небагато учасників, але потім кількість гравців збільшиться. Ну а реліз гри відбудеться ближче до кінця 2013 року, але лише в тому випадку, якщо на бета-тесті не виявитися якихось критичних помилок.

Крім того, в листі згадуються і деякі цікаві особливості гри. Наприклад, розробники доклали безліч зусиль, щоб зробити світ WildStar максимально різноманітним і живим: гравців чекатимуть зони з низькою гравітацією, несподівані атаки гігантських монстрів і безліч інших цікавих подій.

Величезна увага приділяється геймплею для гравців максимального рівня. Їх чекають складні і цікаві рейди, які будуть регулярно змінюватися. Не обійдеться без будівництва та терраформинга - можна буде звести свій власний будинок, а також змінити ландшафт навколо нього. Або об'єднатися, щоб побудувати цілу фортецю для оборони від інших гравців.

Нарешті, останній важливий момент - контент для тих, хто воліє одиночну гру. Дивно, але за даними розробників WildStar, кількість таких гравців може досягати 65%. Для них в грі постійно будуть з'являтися нові пригоди - різноманітні сюжетні місії, досить складні, але все-таки розраховані на одинаків.

WildStar - дуже незвичайна і стильна науково-фантастична MMORPG. Її дія розгортається на таємничій планеті Нексус, де колись мешкала давня і могутня раса. Вихід проекту намічений на цей рік.

Комментариев нет:

Отправить комментарий