четверг, 20 июня 2013 г.

Альтернативні кінцівки Mass Effect, бутлег-гра про Соника та інші новини дня

Альтернативні кінцівки Mass Effect, бутлег-гра про Соника та інші новини дня

Фанат Соника випустив нову частину улюбленого серіалу, сценарист Mass Effect розповів про альтернативні кінцівках трилогії, які цілком могли б побачити світ, а творець Fez ополчився на Xbox One.

Вийшла фанатська гра Sonic the Hedgehog: After the Sequel , що розповідає про пригоди всесвітньо відомого швидкісного їжака Соника між другою і третьою частинами однойменної класичної гри. За якістю вона практично не поступається «справжнім» Sonic the Hedgehog , і вже точно перевершує багато сучасні зразки. Це, до речі, вже друга гра того ж розроблювача. Раніше він випустив проект під назвою Sonic the Hedgehog: Before the Sequel , а зараз працює над грою Sonic Chrono Adventure .
Автор сценарію серіалу Mass Effect , Дрю Карпішін, розповів в радіоінтерв'ю про різних варіантах фіналу трилогії, над якими роздумували розробники. За його словами, в одній з потенційних кінцівок мало б з'ясуватися, що Женці насправді знову і знову знищують органічне життя через те, галактичні цивілізації неминуче розкривають таємниці темної енергії і починають користуватися биотическими силами, наближаючи в результаті загибель всесвіту. Існував і протилежний варіант, в якому гігантські розумні машини займалися своєрідною селекцією, намагаючись знайти органічний вигляд, здатний використовувати Біотики, щоб запобігти кінець світу. Нарешті, в одній з версій сюжету могло би раптово з'ясуватися, що насправді Шепард - інопланетянин, хоч і сам не підозрює про це.
Відомий інді-розробник Філ Фіш, автор гри Fez, виступив проти Xbox One. Він, зокрема, заявив, що «Microsoft робить консоль для себе. Чи не для гравців, не для розробників, а просто щоб потішити свою чорну, жадібну оруелліанскую душеньку ». В якості контрпримера він навів PlayStation 4, творці якої, на його думку, «роблять все правильно».
На цьому все. Спокійної ночі і до швидких зустрічей.

Комментариев нет:

Отправить комментарий